Zajistíme pro vás koncert duchovní hudby nebo hudbu na svatbu, křtiny, pohřeb či k jiné příležitosti - potěšíme nejen hudební labužníky :-)

Miloslav Šimek (*1978) vystudoval varhanní hru a improvizaci soukromě u prof. Jaroslava Vodrážky a MgA. Josefa Kšici (současného ředitele kůru a hlavního varhaníka v katedrále sv. Víta v Praze). Dále vystudoval sbormistrovský kurs na HAMU v Praze.

Vede chlapecký chrámový sbor Pueri Cantate a působí jako hlavní varhaník v Praze – Libni (kostel sv. Vojtěcha) a Vysočanech (Svatyně Krista Krále) a jako pomocný varhaník u sv. Voršily, u sv. Václava na Smíchově a v dalších pražských chrámech.

V minulosti působil jako varhaník v katedrále sv. Štěpána v Litoměřicích a v Arcibiskupském semináři v Praze.

Jakub Koś (*1992) studuje operní zpěv na Pražské konzervatoři. Zpívá od roku 2002 v chlapeckém sboru katedrály sv. Víta v Praze – Pueri Cantate. Později zde působil jako sopránový sólista. Po změně hlasu zpívá až doposud tenor.

Mimo chrámový zpěv vystupuje na vlastních koncertech a je vyhledávanou posilou pěveckých sborů – vypomáhá například ve sboru Národního divadla v Praze. Specializuje se především na duchovní hudbu. V roce 2008 získal mimořádnou cenu za interpretaci duchovní písně na festivalu Lomnické hudební jaro.

POSTARÁME SE O VAŠI SPOKOJENOST.

Náš sponzor a podporovatel: